Pomóż nam zbudować portal ponad portalami !
Dni
Godzin
Minut
Sekund

Nasz plan

Co faktycznie chcemy stworzyć ?

Zdecydowaliśmy stworzyć portal ponad portalami i aplikację ponad aplikacjami. Międzynarodową, internetową giełdę nieruchomości i wszystkich informacji z nimi związanych. Aplikacja będzie dostępna na systemach Android, Windows i iOs, a wspomagający ją portal będzie można odwiedzić z dowolnej wyszukiwarki. Oczywiście nie od razu Rzym zbudowano, ale mierzymy wysoko i jesteśmy pewni, że to się uda.

Jak będzie wyglądał portal ?

W całej branży nieruchomości od lat obserwujemy konsolidację wiedzy. Najpierw pokazały się lokalne ogłoszenia, potem strony internetowe, wreszcie portale tematyczne zbierające informacje z całego kraju. My idziemy o krok dalej – tworzymy mobilną aplikację powiązaną z portalem, na którym mieszkańcy całego świata będą mogli zamieszczać i wyszukiwać oferty z branzy nieruchomości.

Planujemy zaimplementować i udostępnić użytkownikom funkcje:
 • Społecznościową: poszukiwanie kontaktów, osobisty kontakt między stronami, opiniowanie firm i właścicieli kont prywatnych, usługi on-line.
 • Tłumaczeniową: wyszukuj w swoim języku informacji z innych krajów, dowiedz się, jaka jest tam specyfika rynku, ceny, wymagania prawne i techniczne.
 • Giełdy: oferuj usługi klientom z całego świata, dowiaduj się o nowych rozwiązaniach i zmianach przepisów.
 • Wirtualnej wycieczki: zamieszczaj materiały wideo, zdjęcia, mapy i oglądaj te, które zamieścili inni użytkownicy.
 • Wyszukiwarki: Wpisz czego szukasz we własnym języku, w razie czego skorzystaj z pomocy znającego rynek nieruchomości tłumacza.

Wszystko to dostępne ze smartfona. Zdajemy sobie sprawę, że przed nami sporo pracy. Zwłaszcza, ze w miarę rozwoju projektu dodawane będą kolejne kraje, języki i możliwości.

Mamy ambicję, by udostępnić zgromadzone na portalu informacje wszystkim użytkownikom internetu. Nawet niezalogowany gość będzie mógł korzystać z wyszukiwarek, czytać artykuły, odnaleźć dane kontaktowe interesujących go firm.
Użytkownicy posiadający konta na portalu KarMar House będą mogli dodatkowo wykorzystać je jako wizytówki, tablice ogłoszeniowe, a nawet reklamę swojej działalności podlinkowaną do firmowej www. Skorzystają też z funkcji społecznościowej, nawiązując kontakty między sobą.

?
Czemu kickstarter

1
Każdy projekt wymaga pracy, poświęconego czasu, planowania i uwagi. Wszystko to mamy i na pewno nie zawahamy się pracować ciężej by zbudować KarMar House oraz Homebook App. Będziemy jednak potrzebować także dużych, jak na nasze możliwości, funduszy, by spełnić oczekiwania Twoje i innych użytkowników.
2
Inwestujemy w ten projekt sporo własnych oszczędności i gdybyśmy mieli ich dość by sfinansować całość – na pewno byśmy to zrobili. Nie chcemy natomiast uzależniać się od banku, lub pojedynczego inwestora, który będzie nam potem dyktować warunki, być może odchodząc w ten sposób od przyświecającej nam idei.
3
Chcemy stworzyć przyjazną dla wszystkich użytkowników, mobilną, internetową giełdę nieruchomości, na której ludzie z różnych krajów, posługujący się na co dzień różnymi językami, będą mogli szybko znaleźć to czego potrzebują.
4
Zwracamy się po pomoc do Ciebie i innych internautów. Potrzebujemy wsparcia finansowego i zamierzamy zebrać je za pomocą portalu Kickstarter. Właśnie tam rodzą się przedsięwzięcia niezależne od wielkiej finansjery, kredytów i korporacji.
5
Nie raz sami wspomagaliśmy w miarę możliwości warte uwagi projekty i wiemy, że Kickstarter to inwestycja, która zwraca się wszystkim. Chcemy dać Wam potężną aplikację, wolną od zasypania reklamami, niewykupioną przez bank, niepobierającą prowizji od umów między Wami.
Dlatego właśnie Kickstarter

Ty dla nas

Oczywiście prosimy Cię o finansowe wsparcie naszego marzenia za pośrednictwem portalu Kickstarter. Pieniądze na start naprawdę bardzo się nam przydadzą. Ale nie tylko one.


Jeśli chcesz zaangażować się w projekt, witamy z otwartymi ramionami. Bardzo chętnie nawiążemy współpracę z osobami i firmami, które:

Mają świeże, ciekawe pomysły na rozwiązania, które warto byłoby zaimplementować na portal KarMar House. Mimo wielu lat doświadczenia w branży, na pewno nie jesteśmy wszechwiedzący. Bardzo możliwe, że na portalach, z których dotąd korzystasz bardzo brakowało Ci istotnej funkcji, lub też masz podobny pomysł do naszego, ale zajmujesz się innymi, bardziej istotnymi dla Ciebie sprawami. Chcemy stworzyć portal wysoce demokratyczny i również od Ciebie zależy, jak będzie on wyglądał.
Potrafią przetłumaczyć tekst napisany po polsku/angielsku/niemiecku na mniej popularne języki. Bardzo chętnie skorzystamy z twojej pomocy nawet jeśli nie jesteś tłumaczem przysięgłym – wiele informacji wymaga jedynie prostego słownictwa, ale z powierzaniem ich tłumaczowi Google lepiej uważać. Oczywiście za tłumaczenie trudniejszych artykułów chętnie zapłacimy.
Mają zacięcie do testowania aplikacji, a w mniejszym stopniu także portali/stron www i wytykania wszystkich pojawiających się na nich niedoskonałości. Oczywiście będziemy sprawdzać wszystko jak najdokładniej, ale podobnie jak z wszechwiedzą wyżej, wolimy przyznać się do błędu i poprawić go zanim oddamy całość do dyspozycji użytkowników.
Są specjalistami z branży nieruchomości i branż pokrewnych (notariusze, prawnicy, architekci, dekoratorzy wnętrz, przedsiębiorcy budowlani, doradcy ds. nieruchomości i kredytów, urzędnicy ds. zagospodarowania przestrzennego itp.). Jeśli posiadasz wiedzę, która jest innym potrzebna – pomóż nam tworzyć rzetelne artykuły z twojej dziedziny, lub oceń te które zamieścimy. Oczywiście podpisz je swoim nazwiskiem i podlinkuj do strony firmowej – nie mamy nic przeciwko reklamowaniu się wiedzą.

Jeśli chcesz poświęcić nieco swojego czasu i wspomóc nas swoją wiedzą – doskonale.
Chętnie przyjmiemy taką pomoc i w miarę możliwości się odwdzięczymy.

My dla ciebie

Przecież nie może być tak, że Ty nam pomagasz, a my Tobie nie, prawda? Oczywiście tworzymy dla Ciebie bardzo przydatną aplikację i użyteczny portal. A jeszcze bardziej chcemy go tworzyć razem z Tobą. Dlatego mamy propozycję.

Wpłać nam 10 amerykańskich dolarów lub ich równowartość. W portalu pojawią się podziękowania dla Ciebie, a Ty od razu otrzymasz konto Premium na 6 miesięcy i nieograniczony dostęp do aplikacji. Zaprosimy Cię też do Wewnętrznego Kręgu – grona osób, z którymi zamierzamy konsultować przyszłe usprawnienia i modyfikacje aplikacji już po tym jak udostępnimy ją wszystkim zainteresowanym. Miej wpływ na to co robimy. Wpłacając nawet niewielka kwotę dajesz dowód, że zależy Ci by KarMar House i Homebook działały optymalnie. Dlatego zawsze chętnie będziemy słuchać tych, którzy nam pomogą już na początku.

Jeśli wierzysz w nas tak mocno by zainwestować w rozwój aplikacji i portalu 25 dolarów, konto Premium uzyskasz na rok, a tuż przez pierwszy miesiąc na portalu będzie widnieć twoja reklama. Zobaczy ją sporo osób, a jako, że na początku nie będzie innego sposobu by taką zamieścić – wszyscy zobaczą, że mają aplikację i portal dzięki twojemu wsparciu.

Oczywiście możesz wpłacić więcej. Jeśli będzie to ponad 95 dolarów, powiemy wielkie „Wow! Dzięki!” i wyślemy Ci te podziękowania wraz z numerowanym certyfikatem kluczowego inwestora KarMar House. Jako taki, będziesz mieć dożywotnie konto Premium, a przez pierwsze 3 miesiące możesz umieścić na portalu swoją reklamę z dopiskiem „Korzystasz z Homebooka i KarMar House dzięki mnie!”

Za każdą wielokrotność 95 dolarów, którą nas wspomożesz, przedłużymy czas jaki reklama będzie gościć na portalu. 6 miesięcy? Rok? Nie ma sprawy.

Dla inwestora, który wpłaci nam najwyższą kwotę, mamy coś specjalnego. Tygodniową wycieczkę do Polski (jeśli mieszkasz poza nią) lub do USA (jeśli jesteś rodzimym inwestorem). Zwiedzasz, podziwiasz, bawisz się, a my zapraszamy Cię na kolację – w końcu bardzo chcemy poznać kogoś kto pomógł nam aż tak bardzo.

Homebook

Nieruchomości to coś więcej niż działki i budynki. Każdy z nich ktoś zaprojektował, ktoś inny zbudował, wykończył, kupił, wynajął, wyposażył...
Wszyscy Ci ludzie mają najpełniejsze, bo pochodzące z pierwszej ręki informacje, których Ty potrzebujesz by podjąć właściwą decyzję. Warto się z nimi skontaktować, prawda?

Właśnie dlatego tworzymy aplikację z funkcjami właściwymi dla platformy komunikacyjnej. Na rzeczywistej giełdzie nieruchomości zamiast czytać ulotki możesz zaczerpnąć informacji u źródła, nawiązać kontakty towarzyskie i biznesowe, zabłysnąć wiedzą i wreszcie dobić targu. To samo znajdziesz na KarMar House siedząc wygodnie w fotelu przed monitorem lub w drodze korzystając ze smartfona.

Pragniemy zbudować społeczność wzajemnie wspierających się i komunikujących ze sobą osób powiązanych z tematyką nieruchomości. Każdy posiadający konto będzie mógł rozmawiać z pozostałymi zarówno na bezpiecznym czacie, jak i publicznym forum. Wykorzystaj to by znaleźć polecanych kontrahentów, ominąć szerokim łukiem ryzykowne inwestycje, nawiązać osobisty kontakt z usługodawcami i potargować się o ceny, lub przeciwnie – zbudować swoją renomę jako eksperta oferującego pomoc i radę tam gdzie konkurencja zawodzi. Uzyskaj wiarygodność i oceń to co mają do zaoferowania inni.

Nieruchomości to ogromny, niezwykle ważny dla nas wszystkich temat – rozmawiajmy więc, dzielmy się opiniami i targujmy – także z mieszkańcami innych krajów świata.

Karmar    tłumaczy

Znamy języki obce. Ty też je znasz. Tylko czy wszystkie? Czy w dostatecznie dobrym stopniu by porozumieć się z hiszpańskim architektem lub wynająć w Niemczech mieszkanie dla rodziny w bezpiecznej dzielnicy? Jeśli tak – doskonale, jeśli nie – nasza aplikacja i portal pomogą Ci w nawiązaniu kontaktu.

Przede wszystkim zamierzamy zaimplementować wielojęzyczną wyszukiwarkę, w której wpisując zapytania w jednym z popularnych na świecie języków uzyskasz odpowiedzi z różnych krajów. Podobnie reklamując swoje usługi i nieruchomości określisz je po polsku używając gotowego zestawu parametrów, a KarMar automatycznie przetłumaczy informacje od Ciebie na inne języki.

  Oczywiście wyszukiwarka nie wystarczy do prawidłowej komunikacji i przewidzieliśmy dodatkowe narzędzia które ją ułatwią:
 • Artykuły przedstawiające specyfikę rynku danego kraju (np. w Niemczech zdolność kredytowa potrzebna by wynająć lokal, w Szwajcarii trudności z wynajęciem lokalu o cenie nieodpowiadającej zarobkom) będą tłumaczone na wszystkie języki portalu.
 • Planujemy zaimplementować kalkulator walutowy, oraz podatkowy.
 • Na portalu będą mogły zakładać konta osoby zajmujące się profesjonalnie tłumaczeniem w zakresie nieruchomości.
 • KarMar House będzie polecać tłumaczy, z których usług korzysta podczas tworzenia portalu.
 • Użytkownicy z różnych krajów będą mogli kontaktować się między sobą i tym samym zdobywać cenne informacje (np. czy ta dzielnica w Paryżu jest bezpieczna, czy w Barcelonie trudno o miejsca parkingowe, czy obcokrajowiec potrzebuje pozwolenia by kupić domek na Florydzie) najlepiej znane przez osoby, które po prostu mieszkają w danym miejscu.
 • Jeśli dana informacja nie będzie dostępna (jeszcze) w danym języku pojawią się do wyboru języki, w których można ją odczytać.

Ilość języków, których używamy sprawia, że najprawdopodobniej nie od razu uda nam się wszystkie je zaimplementować na portal. Będziemy jednak uzupełniać je w miarę możliwości. Sukces ogłosimy gdy będzie można z portalu skorzystać w takim samym stopniu w języku litewskim, polskim, czy hiszpańskim jak angielskim.

Wspólna sprawa

To na początku było dla nas marzenie. Teraz mamy jasny, możliwy do osiągnięcia plan. Aplikację, dzięki której ludzie posługujący się różnymi językami i mieszkający w różnych krajach mogą bez problemu zamieszczać i wyszukiwać informacje dotyczące nieruchomości, a także komunikować się między sobą. Dla Ciebie będzie to idealne narzędzie zastępujące kosztowny udział w giełdach nieruchomości i żmudne szukanie na obcojęzycznych, trudnych do sprawdzenia stronach. Portal pozwoli ci tez zamieścić własne informacje, ogłoszenia i nawiązać kontakty. Wykorzystasz go zarówno prywatnie jak i zawodowo. W dodatku im dłużej z nami zostaniesz, tym więcej Ci zaoferujemy. Już teraz wiemy, że będziemy dodawać kolejne języki, tłumaczyć na nie przepisy różnych krajów, rozbudowywać funkcję społecznościową i umożliwiać „wirtualne wycieczki” po dzielnicach miast w Europie, Ameryce i Azji.

Musimy mieć na to wszystko środki. Jak w takim razie zamierzamy finansować portal, który tworzysz razem z nami?

 • Dla użytkowników nie posiadających konta dostęp będzie całkowicie darmowy. Gość będzie mógł korzystać z wyszukiwarki, czytać artykuły, poradniki i odnajdywać oferty, wraz z danymi teleadresowymi. Nie będzie mógł natomiast umieścić informacji od siebie, ani skorzystać z Homebook'a. Znajdzie więc twoją ofertę, ale nie będzie dla Ciebie konkurencją.
 • Rejestracja konta będzie płatna jednorazowo (5 euro?), a użytkownik uzyska w ten sposób pełen dostęp do wszystkich funkcji aplikacji na czas nieograniczony. Będzie mógł założyć na portalu własną stronę-wizytówkę, zamieszczać ogłoszenia prywatne i oferty handlowe, korzystać z Homebook'a oraz pisać własne artykuły i komentarze. Opłata za rejestrację pozwoli nam rozbudować portal w czasie gdy najbardziej będzie się on rozwijał, a także odrzuci internetowych spamerów i trolli.
 • Będzie istniała możliwość wykupienia reklamy na portalu i to źródło będzie stanowić większą część przychodów portalu w późniejszym etapie jego działalności. Nie pozwolimy natomiast na reklamy uciążliwe – dźwiękowe, wyskakujące okienka, reklamy nie związane z branżą nieruchomości, oraz pojawiające się na ekranie użytkownika szukającego w innych działach niż ten, którego dotyczy reklamowany produkt/usługa.

Od razu zastrzegamy, że jeśli uda nam się stworzyć długoterminowy system finansowania projektu, który pozwoli zrezygnować z reklam – tak właśnie zrobimy.

Agencje Nieruchomości oraz Developerzy

Istotnym elementem Karmar House są rozwiązania kierowane do agencji nieruchomości i deweloperów. Nasza platforma udostępni możliwości dotarcia do zagranicznych rynków zbytu i tym samym rozszerzenia grupy potencjalnych klientów.

Projektujemy funkcje pozwalające na wygodny eksport i import dużych ilości danych, co ma wspierać publikowanie ofert, a docelowo zwiększać sprzedaż nieruchomości znajdujących się w bazach agencji, jak również tych oferowanych przez deweloperów. Dodatkowo dostępna będzie opcja łączenia zaimportowanych ofert z usługami firm branży budowlanej.

Jesteśmy otwarci na współpracę podmiotów z całego świata, oferując dużą funkcjonalność i wsparcie techniczne przy imporcie danych. Dodatkowo zakładamy tworzenie rozwiązań dedykowanych dla konkretnych firm.

Dzięki temu Karmar House będzie dla deweloperów i agencji solidnym partnerem biznesowym wspierającym wyjście na rynek światowy.


Język angielski Język niemiecki Język rosyjski Język francuski