Typhoon Starter

Poznaj najlepszą odżywkę przedtreningową dla sportowców. Popraw swoje wyniki.

  • Wzrost wytrzymałości o 100%
  • Wzrost czystej masy mięśniowej do 12 kg
  • Wzrost siły do 30%
Zobacz więcej Kup teraz
Poleca Mariusz Kozielski
Poleca Mariusz Kozielski

Typhoon Starter

Poznaj najlepszą odżywkę przedtreningową dla sportowców. Popraw swoje wyniki.

  • Wzrost wytrzymałości o 100%
  • Wzrost czystej masy mięśniowej do 12 kg
  • Wzrost siły do 30%
Zobacz więcej Kup teraz
Poleca Mariusz Kozielski

WICE MISTRZ W WYCISKANIU W KATEGORII DO 105 KG Z WYNIKIEM 200 KG

Najlepsze rezultaty działania

Typhoon Starter

Mariusz
1 miesiąc
2 miesiąc
3 miesiąc
Bartek
1 miesiąc
2 miesiąc
3 miesiąc

Inni już zaczeli stosować

Dołącz do nich!

Tomek

Nie spotkałem się jeszcze z bardziej skutecznym produktem przed treningowym jakim jest TYPHOON STARTER 354gram. Świetnie zwiększa siłę oraz pobudzenie już na pierwszym treningu. A po miesiącu widać znaczny przyrost masy mięśniowej. Ja już zamawiam kolejne pudełko!

Grzegorz

Stosuję Typhoon Starter 354g od trzech miesięcy. Już po miesiącu zauważyłem w pomiarach znaczny przyrost masy mięśniowej w porównaniu z poprzednimi miesiącami, gdzie wzrost nie był, aż tak duży. Super jest też to, że już na pierwszym treningu czułem większe pobudzenie i wzrost siły.

Adam

Polecam tą przed treningówkę. Już po pierwszym treningu czuć zwiększoną siłę i pobudzenie. Po miesiącu ćwiczeń widać jak mięśnie szybciej rosną. Polecam!

Radek

Stosowałem wiele produktów przed treningowych, ale tak dobrego produktu jak TYPHOON STARTER Jeszcze nie spotkałem. Dodaje mnóstwo energii oraz czuć zwiększoną siłę już po pierwszym dawce. Znacznie przyspiesza przyrost masy mięśniowej już po miesiącu stosowania. Serdecznie polecam!

Zamów już teraz

Typhoon
starter

Zamów teraz !
Dlaczego typhon jest taki skuteczny?
Skład:
Sposób użycia

Typhoon starter

to suplement przed treningowy który został stworzony przez grupę farmaceutów którzy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu połączyli kilkanaście substancji aktywnych w odpowiedniej kompozycji i dawkach tworząc efekt synergii, co potęguje działanie każdej substancji sprawi to że twój organizm zostanie pobudzony do produkcji najsilniejszych hormonów które maja ogromny wpływ na wzrost każdego organizmu takich jak Hormon wzrostu ( HGH ), Testosteron, a także optymalne wspieranie nastawienia psychicznego. Wszystko to razem doprowadzi do anabolicznego wzrostu twoich mięśni, zwiększenia siły i wydolności już na pierwszym treningu.

AKG

to połączenie dwóch związków – Argininy oraz Alfa-Ketoglutaranu, który jest prekursorem LGlutaminy. Dzięki takiemu zestawieniu AAKG wykazuje znacznie lepszą przyswajalność niż podstawowa forma argininy.Najważniejszą funkcją tego rodzaju argininy jest wzrost produkcji tlenku azotu ( NO ), który zwiększa przepływ krwi przez naczynia krwionośne, co skutkuje wzmożoną absorpcją składników odżywczych. Wspomaga on także produkcję hormonu wzrostu i wydzielanie insuliny, a także poprawia regeneracje potreningową. Bardzo pożądanym skutkiem stosowania AAKG, jest efekt tak zwanej. pompy mięśniowej po treningu, co wynika ze zwiększonego przepływu krwi do trenowanej partii mięśni.

Kofeina

to silny stymulant, który stanowi doskonałe antidotum na zmęczenie.Jest stymulantem przyspieszającym aktywność mózgu. Blokuje receptory adenozyny w mózgu, które wywołują senność. Prawie natychmiast dostarcza energii i zwiększa czujność. Ponadto udowodniono, że kofeina zmniejsza odczuwaną intensywność wysiłku. Oznacza to, że stosując kofeiną możesz ćwiczyć więcej i przez dłuższy czas. Daje to oczywiste korzyści w odniesieniu do budowy masy mięśniowej i zmniejszania tkanki tłuszczowej.

Cytrulina

przyspiesza regenerację powysiłkową, przeciwdziała zmęczeniu, poprawia osiągi podczas wysiłku tlenowego jak i beztlenowego, łagodzi bóle mięśniowe, działa jako prekursor tlenku azotu, zwiększający przepływ krwi do mięśni, który prowadzi do lepszego dostarczania tlenu i składników odżywczych.

Beta alanina

przyspiesza regenerację powysiłkową, przeciwdziała zmęczeniu, poprawia osiągi podczas wysiłku tlenowego jak i beztlenowego, łagodzi bóle mięśniowe, działa jako prekursor tlenku azotu, zwiększający przepływ krwi do mięśni, który prowadzi do lepszego dostarczania tlenu i składników odżywczych.

Różeniec Górski

znany jest ze swojego działania wspierającego walkę ze stresem — zarówno fizycznym, jak i psychicznym. Wspiera on układ odpornościowy, pomagając chronić organizm przed chorobami. Pomaga poprawić nastrój i osiągnąć poczucie zadowolenia. Ponadto różeniec ma działanie wspomagające spalanie tłuszczu, zmniejsza zmęczenie w czasie ćwiczeń i podnosi poziom energii.

MONOHYDRAT KREATYNY

to nic innego jak cząsteczka kreatyny połączona z cząsteczką wody w jedną molekułę ATP(trifosforan adenozyny) jest Źródłem energii dla wszystkich skurczów mięśni (budowanie mięśni). Energia jest wytwarzana, gdy ATP uwalnia swoje GRUPY fosforanowe (ATP staje się wówczas ADP). Kreatyna zwraca fosforan z powrotem do ADP, powodując odnowienie ATP i tym samym przywracając zasoby ATP. Dzięki temu jesteś w stanie ćwiczyć ciężej, dłużej i bardziej efektywnie. Stosowanie kreatyny zwiększy twoją siłę i osiągi. Może pomóc w budowaniu masy beztłuszczowej poprzez powiększanie wielkości i uwadnianie komórek mięśniowych, tym samym tworząc niezbędne środowisko anaboliczne do wzrostu.

Tauryna

jest aminokwasem powstającym z metioniny i cysteiny. Występuje w organizmie jako wolny aminokwas lub składnik prostych peptydów – w płytkach krwi i żółci, gdzie z kwasami żółciowymi tworzy kwasy taurocholowe. Aminokwas ten nie stanowi elementu budulcowego białek ustrojowych, jest jednak niezbędny w procesach ich przemiany. Organizm ludzki wytwarza niewielkie ilości tauryny, przy czym jej ilość jest niewystarczająca szczególnie dla organizmów młodych i rosnących oraz wykonujących wysiłek fizyczny. Tauryna, podobnie jak glutamina magazynuje azot w organizmie. Podczas wysiłku fizycznego w organizmie wytwarzana i uwalniana jest w nadmiernych ilościach serotonina – hormon powodujący reakcje kataboliczne mięśni. Tauryna ogranicza wytwarzanie tego hormonu. Zmniejszona ilość wytworzonej serotoniny powoduje, że organizm nie odczuwa zmęczenia i może wykonywać wysiłek fizyczny znacznie dłużej. W warunkach obciążenia organizmu wysiłkiem fizycznym, tauryna utrzymuje długo wysokie stężenie jonów wapnia w komórkach nerwowych i mięśniowych.

A-GMATI-NE

to organiczny związek powstający w organizmie w wyniku dekarboksylacji argininy. W organizmie bierze udział w wielu procesach metabolicznych wykorzystywana jest m. in. w syntezie kreatyny oraz tlenku azotu (NO). Tlenek azotu powoduje zwiększenie światła naczyń krwionośnych poprzez rozluźnienie ich mięśni gładkich oraz zmniejszenie „lepkości” ścian naczyń, tym samym zwiększając dopływ tlenu i substancji odżywczych do pracujących mięśni.

BE-TAINA

znana także jako trimetyloglicyna, wykazuje szereg właściwości, dzięki którym możemy zwiększyć efektywność treningu. Poza wspieraniem gospodarki wodnej organizmu betaina odgrywa bardzo ważną rolę w biosyntezie kreatyny biorącej udział w procesach rozwoju mięśni. Badania wykazały, że przyjmowanie betainy podnosi poziom siły beztlenowej w wyciskaniu i przysiadach. Co więcej, wyniki innych badań sugerują, że trimetyloglicyna zwiększa suchą masę mięśniową, jednocześnie redukując masę tłuszczową. Betaina bierze udział w procesie biosyntezy kreatyny i najprawdopodobniej podnosi jej poziom wewnątrz komórek. Z kolei kreatyna wpływa na rozwój mięśni na przynajmniej kilka sposobów.

L-KARNITYNA

jest decydującym elementem ostatniego etapu procesu rozkładu tłuszczów. Transportuje wolne kwasy tłuszczowe do miejsc ich ostatecznego utleniania (mitochondria), gdzie następuje uwolnienie zmagazynowanej w nich energii – podnosi to znacznie zdolność wysiłkową organizmu.

Magnez

odgrywa rolę w procesie podziału komórek i pomaga w: – prawidłowej syntezie białka, – prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, – utrzymaniu równowagi elektrolitowej.

Witamina B6

pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek oraz przyczynia się do: – utrzymania prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu, regulacji aktywności hormonalnej.


Zastosowanie w produkcie Witamina B6 oraz Magnezu działają synergistycznie w zakresie: – przyczyniania się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego – zmniejszania uczucia znużenia i zmęczenia – wspomagania utrzymania prawidłowych funkcji psychologicznych, – wspomagania prawidłowego funkcjonowaniu układu nerwowego.

Pozostałe substancje

aromat/flavouring, dwutlenek krzemu / silicon dioxide, sukraloza/ sucralose / sweetener, maltodekstryna, acesulfam K, regulator kwasowosci – kwas cytrynowy, barwniki: karoteny A, koszenila B, ryboflawiny C, E 150c D, E 150d E, E 133 F, błękit patentowyV G, antocyjany K, betanina M, indygokarmina H, chlorofile i chlorofiliny I, kurkumina J, antocyjany K

Sposób użycia

Pierwszy dzień 1 miarka w następnych dniach maksymalnie 2 miarki na około 30 minut przed treningiem, porcje rozpuścić w 200 ml twojego ulubionego soku. Spożyć zaraz po przygotowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia, maksymalnie dwie miarki. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Z nami osiągniesz sukces

  • Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem
  • Mamy sprzedane tysiące produktów i tyle samo zadowolonych klientów
  • Zaufaj doświadczeniu i jakości!

Formularz kontaktowy

Wyślij
Odwiedź nas na facebooku Znajdź nas facebooku