Co możemy Tobie

zaoferować?

Istniejemy na rynku od 2007 roku. Od początku specjalizowaliśmy się w technice grzewczej i sanitarnej. Podczas trwania i rozwoju zdobyliśmy niezbędne doświadczenie praktyczne płynące z ogromnej ilości szkoleń i zjazdów organizowanych przez producentów najsolidniejszych marek. Obsługujemy zarówno klientów indywidulanych jak i duże inwestycje przemysłowe. Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Oferujemy fachowe doradztwo, proponujemy najlepsze rozwiązania dla Państwa w oparciu o odnawialne źródła energii. Inwestycje obsługujemy kompleksowo, od projektowania i dostarczenia optymalnych rozwiązań, poprzez dobór i montaż instalacji. Oferujemy także pomoc i obsługę przy pozyskiwaniu środków finansowych na inwestycje ekologiczne oraz pomoc w zdobywaniu dofinansowania projektów np. z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Naszym celem jest sprostanie oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Chcemy popularyzować i szerzyć wiedzę na temat odnawialnych źródeł energii.
Zajmujemy sie sprzedażą i montażem
Pomp ciepła
Stosujemy urządzenia jedynie najlepszych światowych producentów, istniejących wiele lat na rynku i gwarantujących najwyższą jakość oraz pewną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną. Dzięki wyborze pompy ciepła oszczędzamy gdyż np. nie potrzebne są nam żadne dodatkowe systemy kominowe lub nie szpecimy ogrodu zbiornikiem na propan-butan. Nie musimy także gospodarować miejsca na paliwo stałe, takiej jak węgiel czy ekogroszek.
Pompa ciepła to przede wszystkim urządzenie bezobsługowe, bezpiecznie i ekologicznie. Nie wymaga konserwacji i dozoru. Należy pamiętać o najważniejszej zalecie - bardzo tanie i ekologiczne ogrzewanie, przygotowanie ciepłej wody użytkowej i schładzanie pomieszczeń w okresie letnim. Są to urządzenie o najwyższym na rynku współczynniku sprawności. Wiemy, że koszty inwestycyjne w systemy z pompą ciepła są spore, ale późniejsze koszty eksploatacyjne pokazują, że taka inwestycja jest bardzo opłacalna.

Podstawowe zalety:
• Najtańszy sposób ogrzewania domu
• Wielofunkcyjność
• Wykorzystanie darmowego i odnawialnego źródła ciepła – grunt/powietrze/woda
• System w pełni zautomatyzowany
• Możliwość instalacji w innych pomieszczeniach niż kotłownia
• Bezpieczeństwo użytkowania
• Najwyższa sprawność cieplna ze wszystkich możliwych rozwiązań< br> • Bezobsługowość
• Pompa ciepła jest urządzeniem ekologicznym
• Całkowita niezależność od niepewnej i zmieniającej się sytuacji na rynku gazu i oleju
• Możliwość uzyskania dotacji od Państwa jako zastosowanie rozwiązania redukującego emisję CO2
• Oszczędność miejsca
• Długa żywotność pompy w przypadku poprawnie zaprojektowanego systemu
• Cicha praca – na poziomie 40dB
• Brak potrzeby podłączenia do komina czy wentylacji
Czytaj więcej...
Kolektorów słonecznych
Kolektory słoneczne to jedne z pierwszych ekologicznych rozwiązań, które wykorzystują odnawialne źródła energii. Kolektory słoneczne wykorzystują energię słoneczną do podgrzewania wody użytkowej. Idealnie sprawdzają się przede wszystkim w miejscach gdzie występuje duże zużycie wody grzewczej np. domki jednorodzinne, hotele, obiekty sportowe. Instalacja może pokryć zapotrzebowanie na podgrzewanie ciepłej wody użytkowej w 50-60% rocznie,
co spowoduje obniżenie kosztów do 70% . Generuje to bardzo duże oszczędności w skali roku. Od marca do października dobrze dobrany zestaw solarny zapewni nawet 80–90 procent zapotrzebowania na ciepłą wodę. Kolektory nagrzewające wodę to też system wygodny – bo bezobsługowy i modny, ekologiczny, korzystający z naturalnych zasobów energii, który nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne. Proponujemy urządzenia jedynie znanych producentów, którzy specjalizują się w produkcji zestawów kolektorowych.
Czytaj więcej...
Rekuperatorów
Instalacje wentylacyjne z odzyskiem ciepła Korzystając z wentylacji mechanicznej zapewniasz sobie ciągłą wymianę świeżego i higienicznego powietrza. Równocześnie urządzenie odzyskuje energię/ciepło powietrza, które przy zastosowaniu tradycyjnej wentylacji grawitacyjnej bezpowrotnie ucieka. Prawidłowa wentylacja ma za zadanie normować wilgotność powietrza i temperaturę we wnętrzu zapobiegając zawilgoceniu i zagrzybieniu budynków.
Jest to idealny system wentylacyjny dla alergików i osób z różnego rodzajami chorób górnych dróg oddechowych. Zastosowanie systemu wentylacji wymuszonej opartej na rekuperatorze zapewnia oszczędności na ogrzewaniu nawet do 30% rocznie. Jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednie warunki zarówno w małych budynkach jednorodzinnych jak i w dużych inwestycjach przemysłowych czy publicznych. Zaawansowane układy wentylacyjno - klimatyzacyjne z odzyskiem ciepła mogą nie tylko wymieniać powietrze, ale również zmieniać jakiego właściwości takie jak wilgotność, temperatura, ilość substancji stałych (pyłów) itd. W doborze urządzeń na etapie projektu kierujemy się przede wszystkim efektywnością działania układu, stawiamy więc na wydajność, energooszczędność i wysoką jakość urządzeń. Proponujemy rozwiązania oparte na najnowocześniejszych technologiach, które jednocześnie są przyjazne w obsłudze.
Czytaj więcej...
Zobacz dostępnych producentów

Zajmujemy się też

Projektowaniem

Doradztwo • Dotacje • Sprzedaż • Montaż • Serwis
W skład naszej firmy wchodzi również zespół projektowy. Specjalizujemy się w projektowaniu instalacji sanitarnych, grzewczych, wentylacyjnych oraz opartych na odnawialnych źródłach energii. Wykonujemy także projekty instalacji zewnętrznych, takich jak przyłącza wodno-kanalizacyjne, gazowe itp. Wykonujemy projekty zarówno dla domków jednorodzinnych jak i dla dużych Inwestorów. Dokumentacje tworzymy dla budynków nowopowstających oraz dla tych już istniejących. Gwarantujemy najwyższy poziom wykonania, dbałość o szczegóły. Jesteśmy otwarci na sugestie i propozycje klienta. Współpracujemy z biurami architektonicznymi, Kierownikami Robót. W projektowaniu głównie kierujemy się uwagami klienta, to on i jego zadowolenie z naszej pracy jest dla nas najważniejsze.
Parallax

Chętnie udzielimy Ci

Więcej informacji

Napisz do nas
Wyślij
Skontaktuj się z nami

663 454 798

509 660 215

kontakt@swiatinstalacji.eu

Łódź / ul. Feliksińska 12C

92-637 Łódź

Copyright © 2017
realizacja dawid-karnacewicz.pl