Panel Logowania
Menu Główne
Left Menu IconRejestracja
Left Menu IconZaloguj się
Left Menu IconInformacje
Left Menu IconGaleria
Left Menu IconKontakt
Left Menu IconRegulamin
Left Menu IconForum
Ranking
Ranking Icon1. Nick Gracza
Ranking Icon2. Nick Gracza
Ranking Icon3. Nick Gracza
Ranking Icon4. Nick Gracza
Ranking Icon5. Nick Gracza
Trailer
  • Image 1
  • Image 2
  • Image 3
  • Image 4
  • Image 5
Regulamin Image

1. Icecrown jest prywatnym serwerem WoW. Całkowitą władzę nad nim sprawuje administracja, która wszystkie decyzje podejmuje niezależnie, chociaż niewykluczone, że zdanie graczy będzie miało wpływ na nasze decyzje.

2. Regulamin Icecrown jest najwyższym aktem stanowiącym prawo na serwerze. Każdy gracz w chwili założenia konta zobowiązuje się do jego przestrzegania.

3. Administracja zajmuje się serwerem całkowicie za darmo, nie czerpiąc z tego najmniejszych korzyści materialnych, prócz satysfakcji.

4. Nie zmuszamy nikogo do gry na naszym serwerze. Jeśli Ci nie odpowiada, zmień go na inny. Nie zakładaj bzdurnych tematów na forum lub ticketów w grze, w których wylewasz swoje żale jaki to serwer bądź administracja jest zła.

5. Administracja ma prawo w każdej chwili wyłączyć serwer, aby przeprowadzić niezbędne aktualizacje, bądź konserwacje, bez względu na to, czy ktoś akurat kończy bić bossa.

6. Administracja NIGDY nie pyta gracza o dane do konta. Sami odpowiadacie za jego odpowiednie zabezpieczenie i utrzymanie danych w tajemnicy. Jedynym miejscem, gdzie można wpisywać dane do konta jest oficjalna strona serwera oraz klient gry przy zastrzeżeniu, że realmlist jest ustawiony prawidłowo.

7. Nie zwracamy utraconych w jakikolwiek sposób kont, postaci, itemów, itd.. Nie odzyskujemy również zapomnianych danych do waszych kont. Nie zmieniamy żadnych danych do kont ręcznie.

8. Postać Game Mastera można rozpoznać po tagu przy imieniu postaci oraz niebieskiej ikonie BLIZZ na czacie. Proszę zwrócić uwagę, by ów ikona znajdowała się PRZED NICKIEM osoby podającej się za GM'a. Gracz ma prawo poprosić GM'a o udowodnienie swojej pozycji poprzez teleportowanie gracza do siebie.

9. Powoływanie się na znajomości z GM'em / administratorem lub jakiekolwiek sugerowanie podobnych układów jest bezwzględnie zabronione.

10. Na serwerze panuje bezwzględny zakaz obrażania innych graczy na kanałach publicznych. Za wyjątkowe chamstwo na /whisper także można zostać ukaranym